قوانین و مقررات پت شاپ دکتر آنتیک چی

 شرایط و قوانین استفاده

 کاربر محترم لطفا موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات این سایت به دقت مطالعه  فرمایید.

 

ورود کاربر به وب سایت 115PET هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات 115PET  است.

  

محصولات ارائه شده در وب سایت ، توسط فروشگاه الکترونیکی 115PET از شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می شود.

  

تمامی اصول و فعالیت 115PET منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد.مطابق با این قوانین کاربر  نیز موظف به رعایت اصول مرتبط با آن است.در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های 115PET تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  

به چه کسی کاربر می گویند؟

 

کاربربه فردی گفته می شود که با اطلاعات کاربری (اطلاعات واقعی)خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام نماید.

  

سیاست های حریم شخصی

  

115PET به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند ، احترام  گذاشته و از آن محافظت می کند.

  

115PET متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.در واقع با استفاده از این سایت ، شما رضایت خود را از این سایت نشان می دهید.

  

همه مطالب در دسترس از طریق هریک از خدمات 115PET، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، تصاویر ، موارد قابل دانلود ، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط 115PET جزئی از اموال 115PET محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و قابل دسترس در انحصار 115PET است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای 115PET محفوظ می دارد.علاوه براین ، اسکریپت ها و اسامی قابل ارائه از طریق هر  یک از خدمات قابل ارائه از طریق هریک از خدمات ایجاد شده توسط 115PET و علائم تجاری ثبت شده نیز درانحصار 115PET است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

 تنها مرجع رسمی موردتایید ما برای ارتباط شما ، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.115PET.com است.

  

ثبت و پردازش سفارش و ارسال محصول

 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هرهفته ، به استثنای تعطیلات  عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری در ساعات اداری و ائلین روز پس  از تعطیلات پردازش می شوند.

 115PET به مشتریان خود در هفت روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

 115PET همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید.با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در 115PET به پایان برسد.حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری ،حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای 115PET محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده ، محصول دیگری را جایگزین کند.

 کاربران بایدهنگام سفارش کالای موردنظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طورکامل تکمیل کنند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست ، سفارش کاربرقایل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 115PET مجازاست بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید ، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری ، پردازش و ارسال می شود.حق توقف فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ، برای 115PET محفوظ است. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند.بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

 مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید.این نشانی برروی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییرات نشانی پس از ارسال کالاها به هیچ وجه ممکن نمی باشد.

 

هزینه ارسال

 هزینه حمل درون شهری بصورت ثابت با نرخ 15000 تومان در نظر گرفته شده است اما در شرایطی که وزن کالا یا مسافت باعث افزایش هزینه شود ، ما به تفاوت آن در هنگام تحویل کالا از خریدار دریافت می گردد.

  

خسارت در هنگام حمل ونقل

 115PET همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

 با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل است.

 لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری ، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش 115PET کنترل و بررسی می شود و در صورت تایید وجود نقص فنی ، کالا مشمول استفاده از سرویس تست کالا می شود.

  

مواردی که شامل سرویس فوق نمی شوند:

 

 1-اشکال های فنی در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا

 2-آسیب های فیزیکی وارد شده به محصول ناشی از حمل ونقل

 3-کوچکترین نقص فیزیکی (ازجمله روی کار بستن قطعات)

 

ارسال نظر

 بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشوند،نظروی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.بااین حال ، سافتچین هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد.نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی 115PET درباره محتویات نظر نیست .لذا از کاربران محترم تقاضا می شود ، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

 کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند حتما قوانین زیر را مد نظرداشته باشند.

 1-نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

 2-برای ارسال نقد لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند.در غیر این صورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

 3-با توجه به  تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت های آنها ، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

 4-با توجه به ساختار بخش نظرات ، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در مظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید.

 5-تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته شده باشند امکان نمایش در سایت را دارند.

 6-کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند.

 7-نام کاربری  ارسال کننده نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد.

 8-با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن ؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت کنند.

 9-تنها نظراتی که مرتبط با محصول هستند تایید خواهند شد.

 10- از نوشتن نقد در مورد سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

 11-ثبت اطلاعات شخصی مثل شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است.

 12-لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و  از کوتاه کردن کلمات یا ادبیات محاوره پرهیز کنند.

 13- 115PETویرایش نگارشی نظرات را حق خود می داند اما سایر ویرایش هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده  انجام می شود ، قبلاز ثبت نظر به اجازه کاربرنیاز خواهد داشت.

  

محتوا

 115PET نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند.لازم به ذکر است 115PET تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندج در سایت عاری از خطا باشد.اگر محصول ارائه شده توسط 115PET دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل استرداد کالا  قبل از استفاده در شرایط اولیه است.

 وب سایت 115PET هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفه های سایت خود یا لینک های مرده نمی پذیرد.سرویس های سایت آنگونه که هست ارائه می شود و سایت 115PET تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی ، نیروی انسانی ، مشکلات اینترنتی ، خرابی تجهیزات کامپیوتری  ، مخابراتی و غیره باشد برعهده ندارد.

 سایر سایت ها و لینک هایی که  برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند ، مستقل بوده و 115PET مسئولیتی در قبال محتویات ندارد.

 

سیاست های قیمت گذاری

 با نهایت احترام به کابران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات ، 115PET نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید.در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری ، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد.115PET موظف است در اسرع وقت این محصول را به فرد  سفارش دهنده اطلاع دهدو سفارش را لغو نماید.لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود  ، سفارش به روز رسانی  و قیمت جدید اعمال می شود.

 هزینه بسته بندی ، ارسال  و بیمه حمل کالا بسته به سفارش که در فرم سبد خرید  اطلاع رسانی می شود ، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

نمایندگی

 115PET در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها ، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود.لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به 115PET اطلاع دهید.

  

گارانتی

 مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هرکالا متفاوت است(در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت ، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد)اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نفص فنی شود خریدا ر می بایست طبق ظرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

مجوز اداره دامپزشکی

درمانگاه دکتر آنتیک چی (115PET) دارای مجوز شماره 48416 مورخ 1396/8/7 از اداره دامپزشکی میباشد